Spotkanie przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego z Panią Wójt

Dnia 23 września 2014r. odbyło się spotkanie kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawicieli Szkolnej Komisji Wyborczej z Wójtem Gminy Pszczółki Panią Hanną Brejwo oraz Dyrektorem Szkoły Podstawowej Panią Marzeną Biernacką. Celem spotkania było propagowanie wśród uczniów idei samorządności oraz przygotowanie kandydatów do poprowadzenia kampanii wyborczej na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W ramach spotkania uczniowie mogli uzyskać odpowiedzi Pani Wójt na pytania dotyczące m. in. prowadzenia kampanii wyborczej oraz konstruowania programów wyborczych. Wybory, które odbędą się 30 września, organizowane są w ramach akcji „Samorządy mają Głos” pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej.