WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 5 października 2016 roku na terenie SP w Pszczółkach wśród uczniów klas 4-6 przeprowadzone zostały wyboru nowego przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Każdy z uczniów mógł oddać jeden głos na jednego z trzech kandydatów, którymi byli:
- Jakub Grzyb (6a)
- Oliwia Jach (6a)
- Zofia Szejko (6a)

Komisja wyborcza w składzie: Dagmara Kisiel, Joanna Maciołek, Michalina Olszanowska i Paulina Zezuła, po przeprowadzeniu głosowania wśród uczniów SP i podliczeniu wszystkich  oddanych głosów w liczbie 270, ogłasza następujący ich podział:
1. Oliwia Jach -  137 głosy
2. Zofia Szejko -  80 głosów
3. Jakub Grzyb - 53 głosy

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego   w roku szkolnym 2016/2017 została wybrana  OLIWIA JACH

Natomiast 6 października odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie TRÓJEK KLASOWYCH. Przedstawiciele klas IV–VI wybrali ZASTĘPCÓW przewodniczącego SU – Zofię Warmbier ( IV b ) i  Katarzynę Waszińska ( V b ) oraz ZARZĄD – Wiktoria Jerczek (IVa), Joanna Maciołek (Va), Michalina Olszanowska (Va) Paulina Zezula (Va) i Zofia Szejko (VIa).