NOC W SZKOLE

Z okazji Dnia Dziecka 26 maja 2017 roku odbyło się nocowanie w szkole klasy IV B.
 Program nocowania:
1. Zbiórka o godz. 1800 w szkole
2. Zakwaterowanie
3. Zabawy na Orliku
4. Wyjęcie na wspólną kolację do pizzerii
5. Powrót do szkoły około godz. 2030
6. Lekcja o pszczołach
7. Gry i zabawy dydaktyczno- wychowawcze
8. Gry zespołowe i planszowe
9. Nocne oglądanie filmów
10. Zakończenie 3.06.2017r godz. 900.

Zaczęliśmy od zabawy na Orliku, gdzie okazało się; że trzy dziewczynki z naszej klasy Nikola, Oliwia i Lena chodzą na piłkę nożną do klubu „Potok’. W takim razie podzieliliśmy się na dwie drużyny i zagraliśmy mecz. Gdy już wszyscy się zmęczyli, to wybraliśmy się do pizzerii na wspólną kolacje. Najedzeni do syta wróciliśmy do Szkoły na lekcję o pszczołach, którą poprowadziła pani wice dyrektor Mariolę Kupryciuk. Były konkursy i nagrody. Atrakcją było nocne chodzenie po Szkole i nie często w naszej szkole lekcje prowadzimy o godzinie 2100 wieczorem.  Na koniec pozostało jeszcze trochę czasu na gry zespołowe i oglądanie filmu. I oczywiście spanie!
Nocowanie w szkole wszystkim bardzo się podobało, było dużo zabawy i śmiechu. Postanowiliśmy jak najprędzej powtórzyć ten rodzaj wspólnego spędzania czasu.
Urszula Szwed