II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie " Mój Szkolny Kolega z Misji" 2017/2018.

Nagroda naszej uczennicy w Ogólnopolskim Konkursie "Mój szkolny kolega z misji" w kategorii literackiej.
Maja Łuczeczko zdobyła II nagrodę w w/w konkursie. W asyście najbliższej rodziny udała się do Niepokalanowa po odbiór nagrody.  Nasza szkoła otrzymała nagrodę i dyplom za wieloletni udział w tym konkursie.
Należy tu dodać, że Maja należy do bardzo twórczych uczniów. Rozwija się w wielu dziedzinach edukacji. Jest niezwykle skromna, oddana sprawom ważnym. Przy wsparciu nauczycielki języka polskiego M. Augustyniak powstała jej praca. Czytający tę informację mają okazję zapoznać się z treścią zwycięskiej pracy literackiej. Szczególnie gratulujemy rodzicom i bratu za atmosferę sprzyjającą rozwojowi Majki.

W załączniku nagrodzone opowiadanie Mai.

Załączniki:
Pobierz plik (opowiadanie Mai.pdf)opowiadanie Mai.pdf[ ]