Oliwia Pazdro ze złotem w karate

W ubiegły weekend 7-8 kwietnia odbył się w Łodzi Międzynarodowy Turniej Karate Harasuto Cup. Spory sukces w tym mocno obsadzonym turnieju odnieśli zawodnicy SKK Senshi, zdobywając 2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe medale, zajmując wysokie 14 miejsce w klasyfikacji medalowej - rywalizując z zawodnikami z ponad 70 klubów z Polski, Ukrainy, Finlandii, Danii, Czech, Słowacji, Białorusi, Szkocji. Wśród zwycięzców znalazły się uczennica Szkoły Podstawowej w Pszczółkach Oliwia Pazdro oraz absolwentka szkoły Natalia Kuzioła.

Natalia Kuzioła wywalczyła 1 miejsce w kategorii Juniorek. Natomiast Oliwia Pazdro w drużynie z Karoliną Grzebińską , Adą Meller i Nellą Koszykowską zajęły I miejsce w kumite drużynowym dziewcząt do 12 lat. Oliwia stanęła ponownie na podium zdobywając III miejsce w kumite do 12 lat -34kg.

Oliwia regularnie wyjeżdża na turnieje karate i  osiąga coraz to lepsze wyniki. Co napawa optymizmem przed zbliżającym się turniejem VI Grand Prix Tczewa Energa Karate Cup, na który już teraz zaprasza wszystkich sympatyków sportów walki organizator turnieju - Sportowy klub karate Senshi
Turniej rozegrany zostanie w dniach 21-22 kwietnia w Hali sportowej powiatowego centrum sportu przy ul.Królowej Marysieńki 10.

Przypominamy, iż treningi karate odbywają się w Szkole Podstawowej w Pszczółkach w każdą środę od 13:40 - 14:25. Zajęcia Karate w Gminie Pszczółki odbywają się także  w Studio Relax w Kolniku, oraz w świetlicy wiejskiej w Skowarczu.