I Szkolny Turniej Szachowy

W styczniu 2018 roku odbył się "I Szkolny Turniej Szachowy" zorganizowany przez pana Krystian Groos, psychologa szkolnego i opiekuna kółka szachowego. W turnieju wzięło udział 16 szachistów z klas III - VI. W finale spotkali się Jan Łuczeczko z kl IVa i Dariusz Domalewski z kl VIc - zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Jaś i został zwycięzcą "I Szkolnego Turnieju Szachowego". Kolejne miejsca zajmowali: 2 miejsce - Dariusz Domalewski VIc, 3 miejsce - Szymon Łangowski VI a. Chciałbym również wyróżnić Mateusza Szymaniaka z klasy IIIa, który zajął IV miejsce.

Kolejna edycja turnieju już na przełomie maja/czerwca !