Warsztaty zdobienia bombek w klasie II d

Dnia 13 grudnia 2016 roku odbyły się warsztaty zdobienia bombek styropianowych, w klasie II d. W tym przedświątecznym czasie rodzice, dziadkowie wraz z dziećmi przybyli do szkoły i o godzinie 17.00 rozpoczęła się wspólna praca. Jak zwykle można było polegać na kreatywności i pomysłowości młodych twórców i ich opiekunów.  Powstały niepowtarzalne egzemplarze bombek, część z nich została w szkole a część powędrowała wraz z ich wykonawcami do domów i będą zdobić domowe choinki. W pracy wszystkim towarzyszyły dobre humory i ciche dźwięki kolęd. Zapraszam do oglądania wytworów naszej pracy w fotorelacji poniżej.

Nad powodzeniem całego przedsięwzięcia czuwała wychowawczyni klasy II d Violetta Ludwiczak.