SPOTKANIE Z AUTORKĄ KSIĄŻEK MARTĄ POLAK

W piątek, 9.XII.2016 odbyło się w Szkole Podstawowej w Pszczółkach spotkanie z autorką książek dla dzieci, panią Martą Polak, w którym udział wzięli uczniowie klas II. Pani Marta przeczytała kilka swoich wierszy ilustrowanych pięknymi zdjęciami. Dzieci były bardzo aktywne i żywo zainteresowane. Dobre i życzliwe podejście pisarki do młodych słuchaczy sprawiło, że uczniowie nie nudzili się ani przez chwilę.

Spotkanie to odbyło się w ramach działań dotyczących Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.