DZIEŃ PIERWSZAKA

Dn. 28.10 2016r. miała miejsce uroczystość klas pierwszych - ,,Dzień Pierwszaka”. Uczniowie kl. I A i I B pod kierunkiem wychowawczyń B. Ruszniak i G. Olszewskiej zaprezentowali się przed rodzicami, dyrekcją szkoły i starszymi kolegami. Przedstawili program artystyczny, w którym popisali się  umiejętnościami zdobytymi w pierwszych miesiącach nauki. Po części oficjalnej odbyło się spotkanie w klasach, gdzie na dzieci czekał poczęstunek i rożki obfitości.  Dzień ten zapisze się pewnie na długo w ich pamięci.