DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Zgodnie z tradycją szkolną z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej uczniowie przygotowali życzenia i muzyczne dedykacje dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali "jesienne niespodzianki" z życzeniami. Były to styropianowe czerwone jabłka i żółte gruszki z życzeniami od dzieci. Innym elementem obchodów był "Chrzest Czwartaka". Przed gośćmi: Panią Wójt , dyrektorem szkoły, Przedstawicielami Rady Rodziców, księdzem proboszczem, nauczycielami, pracownikami szkoły i uczniami czwartaki prezentowali swoje muzyczne, sportowe i artystyczne umiejętności. Klasy kolejno pokazywały okrzyki klasowe, piosenkę, modę ekologiczną oraz piosenki "Kukułka", "Dla Pani", "Strumyk" i "Czwarta klasa". Zmagania sportowe ujawniły ducha zdrowej rywalizacji i sportowych postaw. Podziękowania za przygotowania popłynęły w stronę opiekunki SU Joanny Kotwicy, wychowawców klas IV, D. Muchy, E.Jaroszewskiej i  M. Kupryciuk. Uczniowie klas IV prezentowali się 4 grupom widzów.