POŻEGNANIE KS. J. URBANA I PANI J. PAŁYS

13 września 2016 roku ,po posiedzeniu Rady Pedagogicznej, w jadalni szkolnej odbyło się uroczyste podziękowanie dla księdza proboszcza Józefa Urbana za pracę katechety w naszej szkole. Równocześnie w tym dniu wszyscy w miłej i serdecznej atmosferze ( co widać na zdjęciach) pożegnaliśmy Jadwigę Pałys - katechetkę, która przeszła na emeryturę. W imieniu wszystkich nauczycieli i pracowników podziękowania skierowała dyrektor szkoły Marzena Biernacka, przedstawicielki i opiekunka Samorządu Uczniowskiego, zaś grono pedagogiczne przygotowało dostosowane tematycznie występy artystyczne. Były, jak zawsze w tych momentach, chwile wzruszeń. Życząc zdrowia, wielu wspaniałych chwil i przeżyć zakończyliśmy to spotkanie.