CIEKAWE ZAWODY NASZYCH RODZICÓW

05.09.2016r po wakacyjnej przerwie w naszej klasie odbyły się ponownie bardzo ciekawe zajęcia, przybliżające nam miejsce pracy naszych rodziców. Tym razem naszym gościem była pani Joanna Szymaniak – mama naszego kolegi Mateusza. Pani Joanna jest naukowcem. Zajęcia więc związane były z tematyką, która jest bardzo trudna dla nas, ale bardzo ciekawa. Teraz wiemy już, jak to się dzieje, że wiemy wcześniej o różnych usterkach urządzeń. Wiemy też jak można temu zapobiegać. Stwierdziliśmy że zajęcia były bardzo ciekawe. Czekamy już z niecierpliwością na następne spotkanie.

Uczniowie klasy II „a”