WYCIECZKA KL.VI DO POŁCZYNA ZDROJU

W dniach 30.05.2016 r. - 3.06.2016 r. odbyła się wycieczka uczniów klas VI do Połczyna Zdroju. Celem wyjazdu było poznanie uzdrowiskowego regionu województwa zachodnio-pomorskiego, w tym historii, tradycji oraz zapoznanie ze specyficznym położeniem geograficznym. Jednym z elementów pobytu była wycieczka do Kołobrzegu, rejs statkiem, zwiedzanie eksponatów w Muzeum Oręża Polskiego i Muzeum Minerałów, wizyta w Sławogrodzie, a także relaks w Aquaparku w Świdwinie. Uczniowie uczestniczyli w zabiegach; gimnastyka poranna, inhalacje oraz masaż mechaniczny. Codziennie odbywały się zajęcia edukacyjne. Na zakończenie młodziez miała okazję spotkać się z nauczycielami na wymyślonej wyspie  "Bora-Bora" gdzie został przeprowadzony quiz wiedzy o Połczynie i okolicy, zaprezentowane "czapki niewitki" i pojazdy wodne (statki, tratwy, łodzie podwodne, itp), skecze tematyczne oraz hasła związane z pobytem. Na twarzach malował się uśmiech i zadowolenie. W piątek szczęśliwie dotarliśmy z powrotem do domu.