POZNAJEMY ZAWODY NASZYCH RODZICÓW

06.05.2016r w naszej klasie odbyły się ponownie bardzo ciekawe zajęcia, przybliżające nam miejsce pracy naszych rodziców. Tym razem naszym gościem była pani Anna Sierocin - Kutkowska – mama naszej koleżanki Kasi. Pani Ania jest adwokatem w sprawach karnych. Zajęcia więc związane były z tematyką, która jest bardzo trudna dla nas dzieci, mianowicie wymiarem sprawiedliwości. Mama Kasi ubrana była w togę, czyli strój w jakim przed sądem występują adwokaci.  Teraz wiemy już, kim jest adwokat, prokurator oraz sędzia. Oglądaliśmy bardzo grubą książkę – KODEKS KARNY. Stwierdziliśmy że zajęcia były bardzo ciekawe. W trakcie zajęć byliśmy bardzo grzeczni i w nagrodę otrzymaliśmy pyszne słodkości. Czekamy już z niecierpliwością na następne zajęcia.
Uczniowie klasy I „a”