CIEKAWE ZAWODY NASZYCH RODZICÓW

01.02.2016r  w klasie I a odbyły się bardzo ciekawe zajęcia, które poprowadziła pani Bernadeta Nowak – mama Bartka Nowaka, ucznia klasy I a. Pani Bernadeta jest policjantką i pracuje w komendzie w Gdańsku. Zajęcia związane były z pracą policjanta oraz bezpieczeństwem w czasie ferii zimowych. Dzieci z zapałem i wypiekami na twarzach oglądały mundur pani Bernadety oraz elementy wyposażenia np. kajdanki. Uczniowie klasy pierwszej otrzymali wiele praktycznych prezentów: znaczki odblaskowe, kamizelki z numerem alarmowym oraz kalendarzyki, które wykorzystają do nauki nazw miesięcy. A kamizelki będą służyły dzieciom podczas licznych wycieczek, aby były widoczne z daleka.  Zajęcia były bardzo ciekawe.