Finał Szlachetnej Paczki 2015

12 grudnia 2015r. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
w Pszczółkach po raz czwarty zamieniła się w niezwykły  magazyn „Szlachetnej Paczki”. Finał projektu był wyjątkowo udany.  Dzięki zaangażowaniu
8 wolontariuszy, hojności darczyńców oraz ogromnemu wsparciu sympatyków „Szlachetnej Paczki” pomoc materialną otrzymało aż 21 rodzin z Gminy Pszczółki.
     Jak co roku, zgodnie z tradycją naszego rejonu, darczyńcy mogli przy kawie i domowym cieście, podziwiać świąteczne przedstawienie z udziałem najmłodszych uczniów klas 1-3 naszej szkoły, przygotowane przez  wychowawczynie: Hannę Lewecką, Reginę Michalczewską i Malwinę Szeremetę. Na pamiątkę darczyńcy otrzymywali przepiękne, wykonane różnymi technikami, przez dzieci, anioły.
Za ciasta, owoce i napoje serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy poświęcili swój czas i energię by wesprzeć nas w przygotowaniu poczęstunku dla darczyńców. Przy przeładowywaniu i transporcie paczek nieocenioną pomocą wykazali się uczniowie i absolwenci Publicznego Gimnazjum w Pszczółkach.  Darczyńcy byli pod wrażeniem, chwalili ciepłą atmosferę, poczęstunek, sprawną organizację, piękny wystrój oraz występy artystyczne.  Dziękujemy i do zobaczenia za rok!