„ZGRANA PAKA” na szkolnej scenie

Dnia 1.10.2015 r. kółko teatralne „Zgrana Paka” wystawiło przed szkolną publicznością inscenizacje wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Na scenie pojawiły się postacie z „ Żurawia i czapli”, „Hipopotama i żaby”, „Kwoki”, „ Jaja” , „Ptasich plotek”, „Dwóch gaduł”, „Sójki” i „ Pana Tralalińskiego”. Widzowie podziwiali znakomite kreacje aktorskie swoich koleżanek i kolegów, nagradzając ich gromkimi brawami. Inscenizacje reżyserowane były przez opiekuna kółka teatralnego panią Małgorzatę Augustyniak.