Dzień Bezpiecznego Internetu - prace ucznów

Prace uczniów wykonane podczas zajęć o bezpieczeństwie w sieci. Wśród nich są:

1. komiksy "Co zrobić, gdy dotknie nas cyberprzemoc?", "Gdzie i co możemy robić z zachowaniem zasad netykiety?"

2. Plakaty - rozpowszechniamy cele kampanii DBI 2015 wśród uczniów i rodziców.

3. Dzięki organizatorom kampanii DBI 2015 otrzymaliśmy materiały reklamowe oraz materiały do zajęć. Na zajęciach wykorzystujemy je. Oto przykłady. Na podstawie wywiadów ze znanymi osobami (w sieci.tv) uczniowie dokonywali zapisów: co można? czego nie można robić w sieci? Wypowiedzi uzupełniali swoimi przykładami.