×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/sprzatanie_swiata_2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/festyn_2015{gallery}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/karma oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Spotkanie uczniów kl.IIe z radcą prawnym Panem Piotrem Głogowskim

W ramach cyklicznych spotkań z rodzicami pt.: ”Poznajemy zawody i zainteresowania naszych rodziców”, w dniu 14.12.2015 r. w kl. II e odbyło się spotkanie z pracownikiem gdańskiego sądu, radcą prawnym, Panem Piotrem Głogowskim.
Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w dyskusji na temat praw dzieci i ich obowiązków, a także w zabawie „Rozprawa sądowa”, w której odgrywali role składu sędziowskiego, świadków i oskarżonego.
Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną na temat polskiego prawa i jego rodzajów. Następnie Pan Głogowski w bardzo ciekawy i przystępny sposób omówił dlaczego należy przestrzegać prawo.
Wielkim przeżyciem była również możliwość przymierzenia togi sędziego, prokuratora, adwokata i radcy prawnego.
To była wspaniała nauka przez zabawę.