Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Muzeum techniki 2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

ŻYWA LEKCJA HISTORII

Z pomocą rodziców uczniowie kl. I a z wychowawczynią Bożeną Ruszniak urządzili w swojej klasie wystawę pt. „Muzeum techniki”. Zgromadzili wiele ciekawych eksponatów z minionego stulecia. To była ciekawa lekcja historii. Obejrzeli ją również inni uczniowie z klas I – III.

{gallery}AKTUALNOSCI/Muzeum techniki 2014{/gallery}