Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Spotkanie z pania muzyka 2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

SPOTKANIE Z "PANIĄ MUZYKĄ"

W marcu odbyło się comiesięczne spotkanie z Panią Muzyką dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I –III zatytułowane„Magiczne grające pudełka.” Dzieci poznały pełne barwnych rytmów świata instrumenty perkusyjne o nazwie cajon wraz z gitarą. Przedstawiono dzieciom różne rytmy świata (samby, rumby, flamenco).

{gallery}AKTUALNOSCI/Spotkanie z pania muzyka 2014{/gallery}