Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Zajecia z robotyki 2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

ZAJĘCIA Z ROBOTYKI

W ramach rozwijania zainteresowań w szkole odbywały się zajęcia z robotyki. Na zakończenie uczniowie klas I-V oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięli udział w zajęciach otwartych. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy: małe eksperymenty i budujemy roboty.

Oto zdjęcia z tych wydarzeń.

{gallery}AKTUALNOSCI/Zajecia z robotyki 2014{/gallery}