Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Zajecia z psychologiem 2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM W NASZEJ SZKOLE

W szkole psycholodzy prowadzą zajęcia z uczniami. Są to zajęcia indywidualne, grupowe, w tym z małymi grupami lub całą klasą. W tym roku szkolnym tematyka zajęc obejmowała: zasady zachowania się w różnych sytuacjach, bezpieczeństwo w kontaktach z innymi, zasady dbania o zdrowie, w tym zdrowie psychiczne, zdrowe odżywianie, zasady koleżeństwa i pomocy innym, zachowania asertywne, itp.

Psycholodzy służyli pomocą i wsparciem rodzicom i nauczycielom.

{gallery}AKTUALNOSCI/Zajecia z psychologiem 2014{/gallery}