Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/III Szkolny przeglad piosenki 2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

III SZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ "PIOSENKI CAŁEGO ŚWIATA"

Dnia 6 czerwca 2014 roku w Szkole Podstawowej w Pszczółkach odbył się III Przegląd Piosenki Dziecięcej pt. „Piosenki całego świata”, którego organizatorami byli nauczyciele świetlicy: Lidia Sochal, Karolina Pobłocka, Jolanta Höhn, Klaudia Kulawik-Korzep, Joanna Dembicka.

Głównym celem przedsięwzięcia jest promowanie dziecięcej aktywności artystycznej. Swoje piosenkarskie umiejętności zaprezentowali uczniowie klas 0 – III, którzy zostali starannie przygotowani przez panie wychowawczynie. Dzieci ubrane były w stroje pasujące do treści prezentowanej piosenki. Poziom występów był bardzo wysoki. Uczestnicy zaprezentowali zróżnicowany repertuar o bogatych walorach artystycznych i estetycznych.

Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali nagrody rzeczowe, za które gorąco dziękujemy sponsorom, a byli nimi: Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Pszczółkach, Hurtownia KOYDO w Pszczółkach, sklep MULTUM w Pszczółkach, Firma Sarens O/Gdańsk, Delikatesy Pomorskie w Gdańsku.

Przegląd prowadziła klasa IV a przygotowana przez wychowawcę Ewelinę Majchrzak.

W trakcie obrad jury w składzie: J. Janeczko, A. Groos, J. Augustyniak dziewczęta biorące udział w dodatkowych zajęciach tanecznych wykonały taniec nowoczesny, a długoletnia ich uczestniczka Wiktoria Balcerowska zaprezentowała walc angielski . Na koniec dzieci uczęszczające do świetlicy zaśpiewały piosenkę japońską pt. „Haru ga kita”.

III Przegląd Piosenki Dziecięcej dostarczył wszystkim wielu artystycznych wrażeń, wyzwolił radość ze wspólnego śpiewania, zintegrował środowisko i zachęcił dzieci do rozwijania zainteresowań i pasji.

{gallery}AKTUALNOSCI/III Szkolny przeglad piosenki 2014{/gallery}