Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Swieto konstytucji 2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

APEL - " WITAJ MAJOWA JUTRZENKO"

Dnia 30.04.2014 r. odbyła się uroczystość okolicznościowa z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klas 0 b, I c i II b zaprezentowali inscenizację pt. „Witaj Majowa Jutrzenko!”. Klasa I a przedstawiła układ taneczny złożony z ludowych tańców polskich. Uroczystość przygotowały: H. Lewecka, R. Michalczewska, G. Olszewska, B. Ruszniak przy współpracy pań rytmiczek: M. Szczypiorskiej i J. Rutkiewicz.

{gallery}AKTUALNOSCI/Swieto konstytucji 2014{/gallery}