Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Zdrowie to skarb 2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

APEL - "ZDROWIE TO SKARB"

Dnia 25 kwietnia 2014 roku odbył się apel pt: „Zdrowie to skarb” przygotowany przez uczniów klas I b i II c pod kierunkiem wychowawczyń klas Anny Rakowskiej i Violetty Ludwiczak. Przedstawienie o zdrowiu było skierowane do uczniów klas 0 – III i poruszało problemy zdrowego stylu życia.

Główna bohaterka przedstawienia czarownica Agata, która nigdy wcześniej nie dbała o zdrowie pod wpływem innych postaci ( Woda, Kotek, Ręcznik, Mydło, Grześ i Mama) przyrzekła zdrowo żyć.

Czego Wszystkim życzymy

Na zakończenie klasa II a pod kierunkiem wych. Wioletty Piątkowskiej wykonała śpiewając i tańcząc piosenkę „Witaminki”.

{gallery}AKTUALNOSCI/Zdrowie to skarb 2014{/gallery}